Biz Kimiz
Mine Yardibi / Şirket Sahibi ve Genel Müdürü Çalışma hayatına Ereğli Demir ve Çelik'te başladım, 25 yıl çalıştım, orada da bitirdim. Çeyrek asır geçirdiğim Erdemir'in iş disiplini, kurumsal kültürü ve müşteri'sine bakış açısı benim için bir yaşam biçimi haline geldi.

Davet & Organizasyon ve Ekipman sektörüne farklı  iş yapma tarzı ve anlayışı ile profesyonel yönetici olarak girdim ama  kısa bir süre sonra kendi önceliklerimi ve değerlerimi işime yansıtabilmek adına Mine Davet & Organizasyon ve Ekipman Şirketi'ni kurdum.

Vazgeçmediğim  ilkelerim , disiplin, sözünde durmak,  zamanında teslim edilen kaliteli mal ve hizmet üretmektir. İş ilişkilerine bakışım,  işi güven üzerine kurarak çalışmaktır. Davet & Organizasyon ve Ekipman sektörünün bu anlayışa çok ihtiyacı olduğuna inanmaktayım..

Yaptığımız tüm organizasyonda ve düğünde en az sizin kadar heyecan  ve mutluluk hissediyorum. Bu size ve işime olan saygımdır.
Ancak; her aşamada arka planda benimle koşan büyük bir ekibim var. Onlarla beraber yorulmakta, onlarla beraber sevinmekteyiz.

Aslında işimizin özeti çok kısa: "sizin yüzünüz güldükçe, bizim yüzümüz de gülmektedir."
Paylaş